Jo van Dreumel - Le Caillou-Qui-Bique

Jo van Dreumel - Le Caillou-Qui-Bique kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Wyljansen

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jo van Dreumel (1941-1991)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageIII/V
Deze litho met kleurpotlood is gemaakt in 1989. In 1995 is een boek over de kunstenaar Jo van Dreumel uitgegeven ( Fagus, Aalten). De subtitel van dit boek is gelijk aan de titel van de hier aangeboden ets: Le Caillou-qui-bique. Le Caillou-qui- bicue verwijst naar een grote steen in het bos van Angre in Roisin (België). Deze miljoenen jaren oude steen is door een boze duivel in het bos geworpen Jo van Dreumel verbleef graag op deze bijzondere plek en heeft in deze litho het verhaal van deze betoverende steen verbeeld. De litho betreft nummer 3 uit een kleine oplage
van 5 afdrukken.

Jo van Dreumel (1941-1991)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Wyljansen

verkochte items
65 cm
50 cm
Starttijd:03-03-2020 om 18:30
Eindtijd:11-03-2020 om 19:36
Openingsbod€ 100
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieMaastricht, Nederland
VerzendingGratis