Joan Ponc - Birds and keys - Verkocht

Joan Ponc - Birds and keys kopen? Bied vanaf 1!
Joan Ponc - Birds and keys kopen? Bied vanaf 1!Joan Ponc - Birds and keys kopen? Bied vanaf 1!Joan Ponc - Birds and keys kopen? Bied vanaf 1!Joan Ponc - Birds and keys kopen? Bied vanaf 1!Joan Ponc - Birds and keys kopen? Bied vanaf 1!
  • Joan Ponc (1927-1984)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1967
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Joan Ponc - Birds and keys - Lithograph on black wove paper - 1967

Signed in white pencil
With dry stamp of the publisher " Wolfgang Ketterer" in Munich
Size: 65,5 x 50 cm
In very good condition, has never been framed.

Joan Ponc (1927-1984)

SpaansSpaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  fwvanhelden
FA. (4)

Lid sinds 2017
139 verkochte items
50 cm
65.5 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2020 om 22:01
Eindtijd:28-12-2020 om 19:30
Biedingen (9)
OudGemeentehuisOelegem
28 dec. / 09:53
€ 40
ArtAtelier
28 dec. / 08:51
€ 35
OudGemeentehuisOelegem
28 dec. / 08:51
€ 31
OudGemeentehuisOelegem
27 dec. / 21:07
€ 21
pimart
27 dec. / 19:55
€ 16
OudGemeentehuisOelegem
27 dec. / 19:55
€ 11
OudGemeentehuisOelegem
24 dec. / 12:49
€ 5
COLONIA-ART
24 dec. / 12:49
€ 3
COLONIA-ART
24 dec. / 12:46
€ 1