Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige exclusieve Kleurenlitho van de bekende Spaanse kunstenaar Joaquim Chancho
Afmeting blad 58x77 cm in perfecte staat
handgesigneerd en genummerd oplage 50EX
Verzendkosten 15 euro in ned 25 euro in belgie
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spannum, Nederland |
Objectlocatie | Spannum, Nederland |
Starttijd | 3-3-2017 om 21:24 |
Eindtijd | 8-3-2017 om 21:24 |