Astrid Veldhuyzen-Koppen - Meisje met blokken
Pols Potten - Witte Hong Kong vaas
Ron Ekkelenkamp - Zonder Titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Joaquim Chancho
- Montserrat 2 -
Kleurlithografie 2011
handgesigneerd & genummerd
afmetingen blad : 58,0 xc 77,0 cm
oplage 50 ( dit is nummer 29 )
in goede staat
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 26-3-2018 om 0:51 |
Eindtijd | 30-3-2018 om 20:51 |