1. Hoofdtoren Hoorn.
Gesigneerd, getiteld en gedateerd 19 oct 99 rechtsboven.
Beeld- en bladmaat 21x13,5 cm. Losbladig.
2. Weerdsluis Utrecht.
Ongesigneerd / toegeschreven aan.
Beeldmaat 14x10 cm. Bladmaat 15x12 cm. Losbladig.
Johan Hendrik van Mastenbroek werd geboren te Rotterdam op 4 december 1875 en overleed aldaar op 16 november 1945.
Opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunst te Rotterdam, verder autodidact.
Verkreeg in 1901 in München de Gouden Medaille en in 1914 de Koninklijke Medaille.
Bekend om zijn Rotterdamse havengezichten, de Maas en de Zuiderzeewerken.
Leraar van Joop Molenaar de havenschilder.
Schilder, tekenaar, aquarellist, etser en lithograaf.
De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van deze authentieke werken.,