Johan Meijer - grote kerk Kampen - Verkocht

Johan Meijer - grote kerk Kampen kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Johan Meijer - grote kerk Kampen kopen? Bied vanaf 20!Johan Meijer - grote kerk Kampen kopen? Bied vanaf 20!
  • Johan Meijer (1885-1970)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Stijl Realistisch
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 22 x 17 cm (h x b)
Passe-partout 36 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Fraaie ets van Johan Meijer. Met potlood gesigneerd.

Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Johan Meijer (1885-1970)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Kunstbedrijf
4565 verkochte items
Alle items (442)
30 cm
36 cm
17 cm
22 cm