Johannes Embrosius van de Wetering de Rooij (1877-1972)
Type kunstwerk
Tekening / Aquarel
Periode
1800 t/m 1899
Techniek
Houtskool
Drager
Papier
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
30 x 42 cm (h x b)
Incl. lijst
46 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Originele houtskool tekening van Johannes Embrosius van de Wetering de Rooij (1877-1972). Handgesigneerd en mooi ingelijst in antraciet passe-partout en goudkleurige houten lijst.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorburg, Nederland
koeriersdienst