Sjoerd Bakker - Grote verstilde aquarel op papier "Falang" 1992 - in passe partout
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars---HOREN ZIEN en ZWIJGEN (21 cm breed)
Georges Louis Charles Busson - "Vertrek vanuit de Stadspoort'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
mooie ets van Joh. Josseaud ets is 20 x 26 cm mooi ingelijst 33 x 40 cm
woonde en werkte in Amsterdam, Bussum, Zandvoort en Haarlem
werk in het Frans Hals museum te Haarlem voor info zie RKD, Artprice en Scheen
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 4-2-2017 om 22:50 |
Eindtijd | 18-2-2017 om 22:50 |