Johannes Josseaud 1880-1935 Ets - Verkocht

Johannes Josseaud 1880-1935 Ets  kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Johannes Josseaud 1880-1935 Ets  kopen? Bied vanaf 60!Johannes Josseaud 1880-1935 Ets  kopen? Bied vanaf 60!Johannes Josseaud 1880-1935 Ets  kopen? Bied vanaf 60!Johannes Josseaud 1880-1935 Ets  kopen? Bied vanaf 60!Johannes Josseaud 1880-1935 Ets  kopen? Bied vanaf 60!Johannes Josseaud 1880-1935 Ets  kopen? Bied vanaf 60!Johannes Josseaud 1880-1935 Ets  kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  BuisArthouse
FA. (14)

101 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Johannes Josseaud (1880-1935)
GesigneerdHandgesigneerd

mooie ets van Joh. Josseaud ets is 20 x 26 cm mooi ingelijst 33 x 40 cm

woonde en werkte in Amsterdam, Bussum, Zandvoort en Haarlem

werk in het Frans Hals museum te Haarlem voor info zie RKD, Artprice en Scheen

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:04-02-2017 om 22:50
Eindtijd:18-02-2017 om 22:50
woolf
18 feb. / 22:41
€ 60