Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Weinig geziene ets door Johannes Josseaud.
Voorstelling van een boerenerf met pomp en boerin in Laren NH.
Gelijst, beeldmaat 13x17, lijstmaat 27x33
Gesigneerd in potlood r.o. 'Johannes Josseaud', getiteld l.o. 'Laren N.H.'
Tevens gesigneerd en gedateerd in de plaat l.o. 'Johannes Josseaud' en '1916'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Starttijd | 4-4-2014 om 20:32 |
Eindtijd | 11-4-2014 om 20:32 |