Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 19 x 27 cm (h x b) |
Incl. lijst | 35 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Onbekend |
Zelden geziene ets door Johannes Josseaud.
Voorstelling van de Dam in Amsterdam rond de eeuwwisseling in 1900.
Gesigneerd r.o. 'Joh.Josseaud' en l.o. 'Dam Amst.' en 'Epreuve d'artiste'
Volledig gegarandeerd.
Bij voorkeur afhalen. Maar verzending is ook mogelijk
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Lichte beschadiging op lijst; verkleurde passe-partout | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 9-6-2020 om 19:03 |
Eindtijd | 20-6-2020 om 10:13 |