Joyce van Rijn - Gouache uit 1974
Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Anthon Hoornweg - Bronzen beeld van een Egyptische Godheid - 1987 - 18/20 - Gesigneerd
Anton Heyboer - "La Mère de Dieu" - Kleuren Ets (eerste staat) - 55 x 53 cm - Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
mooie ets van Joh. Josseaud ets is 20 x 26 cm mooi ingelijst 33 x 40 cm
woonde en werkte in Amsterdam, Bussum, Zandvoort en Haarlem
werk in het Frans Hals museum te Haarlem voor info zie RKD, Artprice en Scheen