Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Weinig geziene ets door Johannes Josseaud.
Voorstelling van een boerenerf met pomp en boerin in Laren NH.
Gelijst, beeldmaat 13x17, lijstmaat 27x33
Gesigneerd in potlood r.o. 'Johannes Josseaud', getiteld l.o. 'Laren N.H.'
Tevens gesigneerd en gedateerd in de plaat l.o. 'Johannes Josseaud' en '1916'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)