Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | 3D Multiples & Objecten |
Jaartal | 1981 |
Techniek | 3D Multiples & Objecten |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 38.5 x 14 x 2.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 900 gram |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bijzonder sculptuur in brons/koper 'Zeven Acrobaten' van de Nederlandse beeldhouwer John Bier (1936, Santpoort)
Het prachtige "gymnastiek" beeld is in een goede staat.
John Bier (Santpoort, 17 december 1936) is een Nederlandse beeldhouwer en tekenaar. Bier was 1954 tot 1958 leerling aan het Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs in Amsterdam. Hij verhuisde als driejarige met zijn ouders naar Alkmaar, waar hij nog steeds woont en werkt. De mens speelt een belangrijke rol in het werk van Bier.
Een van zijn bekendere beelden is dat van strandvonder Simon Gutker (1897-1988), dat op het eind van de Hondsbosche Zeewering bij Camperduin werd geplaatst.
Gemerkt op de voet: JB links en rechts 81.
Hoogte inclusief sokkel 38,5 cm.
Herkomst: Collectie Streefoord Eemnes.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eemnes, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | EEMNES, Nederland |
Starttijd | 28-2-2021 om 21:02 |
Eindtijd | 13-11-2021 om 19:37 |