5. John Bier

John Bier (1936)

2 aangeboden items / 23 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

John BIER (Santpoort, 17 december 1936) is een Nederlandse beeldhouwer en tekenaar.

Bier was 1954 tot 1958 leerling aan het Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs in Amsterdam. Hij verhuisde als driejarige met zijn ouders naar Alkmaar, waar hij nog steeds woont en werkt. De mens speelt een belangrijke rol in het werk van Bier. Een van zijn bekendere beelden is dat van strandvonder Simon Gutker (1897-1988), dat op het eind van de Hondsbossche Zeewering bij Camperduin werd geplaatst. In oktober 2010 probeerden vandalen dit beeld om te zagen, vermoedelijk voor de verkoop van het brons.[1] Het beeld zal worden gerestaureerd.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

John Bier - De acrobaten groot beeld! kopen? Bied vanaf 75!

John Bier - De acrobaten groot beeld!

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorwammes

Eindtijd27-06-2021 om 20:15

Jaartal1981
Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen38.5 cm x 14 cm x 2.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
John Bier - Zeven evenwichtskunstenaars kopen? Bied vanaf 49!

John Bier - Zeven evenwichtskunstenaars

Beeld / Object

Geplaatst doorAmi

Eindtijd01-08-2021 om 22:36

Jaartal1987
TechniekBrons
Afmetingen38 cm x 14 cm x 7 cm (h x b x d)