John Lie a Fo - De macht van de Boa - Verkocht

John Lie a Fo - De macht van de Boa kopen? Bied vanaf 1!
John Lie a Fo - De macht van de Boa kopen? Bied vanaf 1!John Lie a Fo - De macht van de Boa kopen? Bied vanaf 1!
  • John Lie a Fo (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve 'd artiste

Mooie zeefdruk van John Lie a Fo in goede staat.
Gesigneerd en genummerd.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen.
Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Er zit wat oude tape aan de buitenkant van het papier.

John Lie a Fo (1945)

NederlandsNederlandsSurinaamsSurinaamsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
70 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-09-2022 om 13:35
Eindtijd:04-10-2022 om 21:41
Biedingen (5)
ystafell
03 okt. / 17:26
€ 10
paradijsje
03 okt. / 17:26
€ 5
ystafell
03 okt. / 17:26
€ 5
paradijsje
27 sep. / 14:10
€ 3
duif
21 sep. / 00:14
€ 1