John Lie a Fo - Gemengde techniek op paneel, Haringeters - Ingelijst (Groot) - Verkocht

John Lie a Fo - Gemengde techniek op paneel, Haringeters - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
John Lie a Fo - Gemengde techniek op paneel, Haringeters - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!John Lie a Fo - Gemengde techniek op paneel, Haringeters - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!John Lie a Fo - Gemengde techniek op paneel, Haringeters - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!John Lie a Fo - Gemengde techniek op paneel, Haringeters - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!John Lie a Fo - Gemengde techniek op paneel, Haringeters - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!John Lie a Fo - Gemengde techniek op paneel, Haringeters - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!John Lie a Fo - Gemengde techniek op paneel, Haringeters - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!John Lie a Fo - Gemengde techniek op paneel, Haringeters - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
  • John Lie a Fo (1945)
Jaartal1976
DragerPaneel
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 120.5 cm (h x b)
Lijst100.5 cm x 121 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai en pasteus paneel van John Lie a Fo. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar in blauwe verf.

Gaatjes langs de zijden van het werk; enkele plekken verfschade. Zie ook de detailfoto's.

John Lie a Fo (1945)

NederlandsNederlandsSurinaamsSurinaamsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330 )

Lid sinds 2010
46957 verkochte items
Alle items van deze verkoper (681)
121 cm
100.5 cm
120.5 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 362,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-11-2022 om 09:29
Eindtijd:21-11-2022 om 20:38
renree
21 nov. / 20:29
€ 315