John Lie a Fo - zonder titel - Verkocht

John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (82)

1977 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1093)
  • John Lie a Fo (1945)
Jaartal1990
StijlAfrikaans
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen44 cm x 50 cm (h x b)
Passe-partout60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60 stuks

Mooi zeefdruk van John Lie a Fo. Verkeert in perfecte staat. Gedrukt in een oplage van 60 exemplaren, dit is nummer 26. Kan worden afgehaald met passe partout in onze galerie in Gorinchem of verzonden worden zonder passe partout per aangetekende post in een stevige kartonnen verpakking. In verband met onze grote collectie John lie a Fo kan de nummering op de foto afwijken van het beschreven werk. De beschreven nummering is de juiste.

John Lie a Fo (1945)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (82)

1977 verkochte items
80 cm
60 cm
50 cm
44 cm
Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-01-2020 om 08:51
Eindtijd:26-01-2020 om 22:05
JvB-AMD
26 jan. / 21:06
€ 55