Joke Struik - Twee katten en een ladder

Joke Struik - Twee katten en een ladder kopen? Bied vanaf 49!
Joke Struik - Twee katten en een ladder kopen? Bied vanaf 49!Joke Struik - Twee katten en een ladder kopen? Bied vanaf 49!Joke Struik - Twee katten en een ladder kopen? Bied vanaf 49!
  • Joke Struik (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1981
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 25 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst 54 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 3/4
Prachtig werk van Joke Struik uit 1981. Gesigneerd en gedateerd. Eigen druk 3/4. Ontspiegeld glas. Zie foto's.

Lijst heeft kleine beschadiging
Binnen Nederland € 7,45
Naar België € 12,50
Naar Duitsland € 12,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Joke Struik (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  ErwinKoster
Lid sinds 2021
141 verkochte items
Alle items (14)
44 cm
54 cm
21 cm
25 cm