Jolanda Prinsen - zonder titel

Jolanda Prinsen - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Jolanda Prinsen - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Jolanda Prinsen - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Jolanda Prinsen (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageniet genummerd, wel gesigneerd

Fraaie geometrisch werk van Jolanda Prinsen.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Werk is niet nieuw maar goed toonbaar

Jolanda Prinsen (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2563 verkochte items
Alle items van deze verkoper (476)
50 cm
65 cm
Starttijd:30-09-2022 om 15:13
Eindtijd:10-10-2022 om 22:34
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa