Joop Liesker - 4 modeltekeningen - Verkocht

Joop Liesker - 4 modeltekeningen kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Joop Liesker - 4 modeltekeningen kopen? Bied vanaf 25!Joop Liesker - 4 modeltekeningen kopen? Bied vanaf 25!Joop Liesker - 4 modeltekeningen kopen? Bied vanaf 25!Joop Liesker - 4 modeltekeningen kopen? Bied vanaf 25!Joop Liesker - 4 modeltekeningen kopen? Bied vanaf 25!Joop Liesker - 4 modeltekeningen kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Depot_Leerdam
FA. (7)

90 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Joop Liesker (1920-2004)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlRealistisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Passe-partout60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Serie van 4 modeltekeningen van Liesker , buitenmaat 50x60, binnenmaat verschillend.  Voor info zie laatste foto.

passe-partouts kunnen wat gebruikssporen hebben.

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-03-2020 om 12:26
Eindtijd:22-03-2020 om 21:04
Rubenk
22 mrt. / 20:30
€ 25