Joop Liesker - liggend naakt 2 kleuren pastel - Verkocht

Joop Liesker - liggend naakt 2 kleuren pastel kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Joop Liesker - liggend naakt 2 kleuren pastel kopen? Bied vanaf 50!Joop Liesker - liggend naakt 2 kleuren pastel kopen? Bied vanaf 50!Joop Liesker - liggend naakt 2 kleuren pastel kopen? Bied vanaf 50!Joop Liesker - liggend naakt 2 kleuren pastel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Depot_Leerdam
FA. (10)

106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Joop Liesker (1920-2004)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 63 cm (h x b)
Lijst60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Prachtig realistisch werk van Liesker, mooi ingelijst. Zoals veel van zijn naakten niet gesigneerd. Voor info zie laatste foto.

Verzending in overleg.

Tekening in goede conditie, met lijst en passepartout

Joop Liesker (1920-2004)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Depot_Leerdam
FA. (10)

106 verkochte items
80 cm
60 cm
63 cm
43 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:01-12-2019 om 13:04
Eindtijd:15-12-2019 om 19:25
sss3
02 dec. / 17:59
€ 50