Joost Minnigh - Joost Minningh, Tempel van Mars IV, oplage 8/10 eigen druk litho, datum XI 1977 - Verkocht

Joost Minningh, Tempel van Mars IV, oplage 8/10 eigen druk litho, datum XI 1977 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Joost Minningh, Tempel van Mars IV, oplage 8/10 eigen druk litho, datum XI 1977 kopen? Bied vanaf 1!Joost Minningh, Tempel van Mars IV, oplage 8/10 eigen druk litho, datum XI 1977 kopen? Bied vanaf 1!Joost Minningh, Tempel van Mars IV, oplage 8/10 eigen druk litho, datum XI 1977 kopen? Bied vanaf 1!
  • Joost Minnigh (1942-2011)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Eigen druk van Joost Minningh oplage 8/10, hand gesigneerd. Titel Tempel van Mars IV.

Formaat: 56 x 43 cm (papiermaat)

De verzendkosten zijn voor rekening van de koper. Binnen Nederland verzendkosten in koker €12,50 Belgie €20 of op te halen in Amsterdam.