Joost Minnigh - Tropisch zwembad

Joost Minnigh - Tropisch zwembad kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Joost Minnigh - Tropisch zwembad kopen? Bied vanaf 85!Joost Minnigh - Tropisch zwembad kopen? Bied vanaf 85!Joost Minnigh - Tropisch zwembad kopen? Bied vanaf 85!Joost Minnigh - Tropisch zwembad kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  imre9
FA. (2)

Lid sinds 2019
19 verkochte items
  • Joost Minnigh (1942-2011)
Jaartal2004
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76.5 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12
Prachtige litho van Joost Minnigh
Titel: Tropisch zwembad
Oplage: 5/ 12 eigen druk
In zeer goed conditie

de litho wordt plat tussen 2 platen verzonden, valt door de afmeting in de categorie verzendkosten > 10 kg.

Joost Minnigh (1942-2011)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  imre9
FA. (2)

Lid sinds 2019
19 verkochte items
57 cm
76.5 cm

Dit item is verkocht voor 97,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-02-2020 om 11:02
Eindtijd:06-08-2020 om 14:20

Biedingen (1):

JoKunst58
6 aug. / 13:45
€ 85