José VERMEERSCH (1922-1997)- map met 6 litho’s - genummerd 11/100- elke litho in potlood gesigneerd/genummerd Mooie set van 6 litho's in map.Handgesigneerd en genummerd op 100 exemplaren.
Zeer Goed
Litho's in prima staat.
Map gebruikssporen.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Retie, België
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 10,00