14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
JOSEPH BRUYN geb 1950
SURREALISTISCH LANDSCHAP met ALIËNS
ORGINELE AQUAREL IN DE MAAT 18 X 25 CM
gesigneerd onder met WATERVERF
jaar 1979
zeer goede staat / zonder lijst / IN PASSEPARTOUT
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Starttijd | 18-6-2014 om 13:54 |
Eindtijd | 25-6-2014 om 13:54 |