JOSEPH BRUYN - hollandse surrealist - VREEMDE VORMEN - Verkocht

JOSEPH BRUYN  - hollandse surrealist - VREEMDE VORMEN kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

JOSEPH BRUYN  - hollandse surrealist - VREEMDE VORMEN kopen? Bied vanaf 55!JOSEPH BRUYN  - hollandse surrealist - VREEMDE VORMEN kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Joseph Bruyn (1950-2005)
TypeTekening / Aquarel

JOSEPH BRUYN geb 1950

SURREALISTISCH LANDSCHAP met ALIËNS

ORGINELE AQUAREL IN DE MAAT 18 X 25 CM

gesigneerd onder met WATERVERF

jaar 1979

zeer goede staat / zonder lijst / IN PASSEPARTOUT

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

Joseph Bruyn (1950-2005)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:18-06-2014 om 13:54
Eindtijd:25-06-2014 om 13:54
wilcovdk
18 jun. / 22:27
€ 55