Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een fraaie ets op dik papier gedrukt. Volledige marges aanwezig.
Linksonder in de plaat gesigneerd: A h Bakker Korff "76. (1876)
De afmetingen van deze ets zijn 17,8 cm bij 14,4 cm.
Het papier waarop de ets is afgedrukt meet 27 / 35 cm.
Aan de buitenkant links zit een scheurtje in het papier van
4 mm. Ik vermeld het maar even. De ets wordt tegen een houten plaat
verzonden om vouwen en/of andere schade te voorkomen.
Starttijd | 2-10-2015 om 13:25 |
Eindtijd | 13-10-2015 om 10:19 |