"Kandelaars poetsen" ets in goede staat. - Verkocht

"Kandelaars poetsen" ets in goede staat. kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

"Kandelaars poetsen" ets in goede staat. kopen? Bied vanaf 50!"Kandelaars poetsen" ets in goede staat. kopen? Bied vanaf 50!"Kandelaars poetsen" ets in goede staat. kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  GreatGuitars
FA. (6)

83 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Alexander Hugo Bakker Korff (1824-1882)
GesigneerdHandgesigneerd

Een fraaie ets op dik papier gedrukt. Volledige marges aanwezig.

Linksonder in de plaat gesigneerd: A h Bakker Korff "76. (1876)

De afmetingen van deze ets zijn 17,8 cm bij 14,4 cm.

Het papier waarop de ets is afgedrukt meet 27 / 35 cm.

Aan de buitenkant links zit een scheurtje in het papier van

4 mm. Ik vermeld het maar even. De ets wordt tegen een houten plaat

verzonden om vouwen en/of andere schade te voorkomen.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:02-10-2015 om 13:25
Eindtijd:13-10-2015 om 10:19