Karel Bleijenberg - Abstract

Karel Bleijenberg - Abstract kopen? Bied vanaf 275!
Karel Bleijenberg - Abstract kopen? Bied vanaf 275!Karel Bleijenberg - Abstract kopen? Bied vanaf 275!Karel Bleijenberg - Abstract kopen? Bied vanaf 275!Karel Bleijenberg - Abstract kopen? Bied vanaf 275!
  • Karel Bleijenberg (1913-1981)
Type kunstwerk Schilderij
Drager Karton
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 43 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig werk in een brede exclusieve lijst.
Binnen Nederland € 6,75