Katinka Niederstrasser - Kein Titel, Aquatinta-Radierung

Katinka Niederstrasser - Kein Titel, Aquatinta-Radierung kopen? Bied vanaf 35!
Katinka Niederstrasser - Kein Titel, Aquatinta-Radierung kopen? Bied vanaf 35!Katinka Niederstrasser - Kein Titel, Aquatinta-Radierung kopen? Bied vanaf 35!Katinka Niederstrasser - Kein Titel, Aquatinta-Radierung kopen? Bied vanaf 35!Katinka Niederstrasser - Kein Titel, Aquatinta-Radierung kopen? Bied vanaf 35!
  • Katinka Niederstrasser (1939)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets/Aquatint
Stijl Modern
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 18 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 62/100
Sehr schöne Radierung der Künstlerin. Blattgrösse 27 x 27 cm.
In hele goede conditie, als nieuw.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ilpendam, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 23,25

Katinka Niederstrasser (1939)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  AKGW971
Lid sinds 2020
8 verkochte items
Alle items (20)
19.5 cm
18 cm