Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 71 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Unieke karakteristieke ets van de Duitse kunstenares Katinka Niederstrasser. Aquatint ets op handgeschept papier, gesigneerd en genummerd in potlood (72/100). In zeer goede staat.
Afmetingen: 71 cm x 50 cm (blad), 45 cm x 32 cm (afbeelding)
Bij aankoop kan de ets worden afgehaald in Diemen (nabij het Kunstveiling kantoor in Nederland) of goed verpakt en aangetekend verzonden op kosten van de koper.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 19-9-2021 om 21:52 |
Eindtijd | 2-10-2021 om 19:30 |