Kees de Goede - kleurenlitho -

Kees de Goede - kleurenlitho - kopen? Bied vanaf 250!
Kees de Goede - kleurenlitho - kopen? Bied vanaf 250!Kees de Goede - kleurenlitho - kopen? Bied vanaf 250!Kees de Goede - kleurenlitho - kopen? Bied vanaf 250!Kees de Goede - kleurenlitho - kopen? Bied vanaf 250!Kees de Goede - kleurenlitho - kopen? Bied vanaf 250!Kees de Goede - kleurenlitho - kopen? Bied vanaf 250!Kees de Goede - kleurenlitho - kopen? Bied vanaf 250!
  • Kees de Goede (1954)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2016
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kees de Goede timmert behoorlijk aan de weg als veelzijdig kunstenaar. Hij heeft ondertussen een herkenbaar en imposant oeuvre opgebouwd.

Niet alleen hebben zowel alle grote musea permanent werk van zijn hand in hun collectie. Ook heeft de Goede al een aantal imposante solo-tentoonstellingen bij toonaangevende musea op zijn naam staan.

Een heel goed voorbeeld daarvan is de tentoonstelling Perpétuel in Museum de Pont in Tilburg. In 2016 werd er een grote tentoonstelling rondom het werk georganiseerd rondom het werk wat hij toen maakte. De litho die hier aangeboden wordt, komt uit dat jaar en sluit duidelijk aan op het werk wat destijds te zien was (zie laatste foto).

Het blad meet 37 x 37cm en is in nieuwstaat.
Binnen Nederland € 11,00

Kees de Goede (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  JJvanWijk
900 verkochte items
Alle items van deze verkoper (107)
37 cm
37 cm
Starttijd8-2-2022 om 16:11
Eindtijd20-2-2022 om 21:24
Openingsbod € 250
ObjectlocatieWoudrichem,  Nederland