Kees Laan - Pastel tekening Brugge 1930

Kees Laan - Pastel tekening Brugge 1930 kopen? Bied vanaf 45!
Kees Laan - Pastel tekening Brugge 1930 kopen? Bied vanaf 45!Kees Laan - Pastel tekening Brugge 1930 kopen? Bied vanaf 45!
  • Kees Laan (1902-1975)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1930
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 33 cm (h x b)
Lijst63 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig expressionistische pasteltekening van Brugge door Kees Laan (19021975)

Het gevarieerde oeuvre van schilder, aquarellist en graficus Kees Laan omvat bloemstillevens, landschappen, portretten en stillevens. Hij schilderde in naturalistische stijl, maar ook werkte hij in expressionistische trant. Kees Laan kreeg les van onder anderen J.A. Pollones en was lid van de kunstenaarssociëteiten Kunst Zij Ons Doel in Haarlem en St. Lucas in Amsterdam, en van de Hollandse Aquarellistenkring. Kees Laan was een goede vriend van Kees Verwey.

Kees Laan (1902-1975)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  EVart
FA. (9)

267 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
53 cm
63 cm
33 cm
42 cm
Sluit over 10d 2u 45m 10s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd:26-01-2023 om 14:21
Eindtijd:09-02-2023 om 21:45