5. Kees Laan

Kees Laan (1902-1975)

2 aangeboden items / 18 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Kees LAAN (Bloemendaal 1902 - Laren 1975)

Etser, aquarellist, schilder, graficus, tekenaar.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Kees Laan - Stilleven kopen? Bied vanaf 40!

Kees Laan - Stilleven

Geplaatst doorBarli

Eindtijd21-02-2021 om 21:00

Afmetingen65 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Laan - Krijt tekening "Spiegelrei, Brugge" (België) 1930 kopen? Bied vanaf 40!

Kees Laan - Krijt tekening "Spiegelrei, Brugge" (België) 1930

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

Eindtijd24-07-2021 om 19:20

Jaartal1930
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen63 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst