Kees van Dongen - Hassan-Badreddine-el-Bass Raoui - 1918

Kees van Dongen - Hassan-Badreddine-el-Bass Raoui - 1918 kopen? Bied vanaf 825!
Kees van Dongen - Hassan-Badreddine-el-Bass Raoui - 1918 kopen? Bied vanaf 825!Kees van Dongen - Hassan-Badreddine-el-Bass Raoui - 1918 kopen? Bied vanaf 825!Kees van Dongen - Hassan-Badreddine-el-Bass Raoui - 1918 kopen? Bied vanaf 825!Kees van Dongen - Hassan-Badreddine-el-Bass Raoui - 1918 kopen? Bied vanaf 825!Kees van Dongen - Hassan-Badreddine-el-Bass Raoui - 1918 kopen? Bied vanaf 825!Kees van Dongen - Hassan-Badreddine-el-Bass Raoui - 1918 kopen? Bied vanaf 825!
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1918
TechniekVaria
Afmetingen33 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Pochoir uit  het boek duizend-en-een-nacht Hassan-Badreddine-el-Bass Raoui 1918. Dit is een pochoir van in totaal 8 pochoirs uit dit boek( bijna niet te onderscheiden van  een aquarel ).

Wordt zelden aangeboden.

Oplage maar 310 exemplaren .

Het boek is beschreven in het boek Kees van Dongen het complete grafische werk door Jan Juffermans bladzijde 122.

Een zeer mooi exemplaar.

in prima conditie

Kees van Dongen (1877-1968)

NederlandsNederlandsFransFransAlle items van deze kunstenaar (24)
Geplaatst door  bruk21
FA. (4)

Lid sinds 2019
110 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
25.5 cm
33 cm
Sluit over 5d 17u 35m 34s
Openingsbod€ 825
ObjectlocatieBreda, Nederland
Starttijd:29-09-2022 om 19:36
Eindtijd:08-10-2022 om 21:46