Kees van Urk - ZORG in Katwijk

Kees van Urk - ZORG in Katwijk kopen? Bied vanaf 50!
Kees van Urk - ZORG in Katwijk kopen? Bied vanaf 50!Kees van Urk - ZORG in Katwijk kopen? Bied vanaf 50!Kees van Urk - ZORG in Katwijk kopen? Bied vanaf 50!Kees van Urk - ZORG in Katwijk kopen? Bied vanaf 50!Kees van Urk - ZORG in Katwijk kopen? Bied vanaf 50!
  • Kees van Urk (1895-1976)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1923
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 31 x 36 cm (h x b)
Incl. lijst 33 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
C.J. van Urk, ( Kees ) geboren 1895 te Leiden, vervaardigde  deze litho in 1923, om de bittere armoede die op vele plekken in Nederland aanwezig was onder de aandacht te brengen.  In dit geval in Katwijk ( aan de horizon ) waar hij deze nettenboetser afbeeldde, maar later ook in Blaricum.  Hij  ontwikkelde zich via de academie tot een opvallende kunstenaar die met zijn tijd mee ging.   ( kubisme ) . Werk van hem bevindt zich in vrijwel alle moderne musea van Nederland.
Dit werk is nog oorspronkelijk ingelijst, lijst is heel, werk is gesigneerd, benoemd , gedateerd en gemonogrammeerd en in goede conditie.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Cruquius, Nederland
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Kees van Urk (1895-1976)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  janvanamstel
Lid sinds 2017
107 verkochte items
Alle items (12)
38 cm
33 cm
36 cm
31 cm