Kees Verwey - Kees en Jeanne 44/50 - Verkocht

Kees Verwey - Kees en Jeanne 44/50 kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Kees Verwey - Kees en Jeanne 44/50 kopen? Bied vanaf 100!Kees Verwey - Kees en Jeanne 44/50 kopen? Bied vanaf 100!Kees Verwey - Kees en Jeanne 44/50 kopen? Bied vanaf 100!Kees Verwey - Kees en Jeanne 44/50 kopen? Bied vanaf 100!Kees Verwey - Kees en Jeanne 44/50 kopen? Bied vanaf 100!Kees Verwey - Kees en Jeanne 44/50 kopen? Bied vanaf 100!
  • Kees Verwey (1900-1995)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 44/50
Prachtig geschept papier met ets van Kees Verweij. met potlood gesigneerd.
Mooi niet. ingelijst ongekreukt geschepte ets. 58,5 x 51 cm. is de eigelijke afbeelding. Kleine krul rechts boven in het geschepte. papier niet op ets zelf