Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
LET OP! Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.
Zeer mooie litho van Kenne Grégoire uit 2003. Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘03), getiteld en genummerd (1/80). Prachtig ingelijst, achter glas en smetteloos, zuurvrij passe-partout. Alles in uitstekende conditie.
Afmetingen: 93cm x 78cm (incl. lijst), 67cm x 54cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 3-12-2018 om 0:07 |
Eindtijd | 17-12-2018 om 19:55 |