Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 55 cm (h x b) |
Incl. lijst | 90 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 43/80 |
Litho Kenne Gregoire geboren 1951
Voorstelling: De Muzikanten(Marionetten Theater) uit
2002
Gelimiteerd 43/80(zie foto)
Foto’s spreken voor zichzelf
Zeer kleurrijk en gedetailleerd uitgewerkt
Hoogte 65 x Breedte 55 cm
Totale maat incl.passe-partout en goud-kleurige inleg
En zilverkleurige Heidenrijklijst
Hoogte 90 x Breedte 80 cm
Rechtsonder gesigneerd/gedateerd 2002
Middenonder de TITEL Marionetten Theater
Links gelimiteerd
In echtheid vele malen mooier i.v.m. foto’s
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Verkeert in uitstekende staat | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Meer(gem.hoostraten), België | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Meer(Gem.Hoostraten), België |
Starttijd | 12-8-2020 om 12:33 |
Eindtijd | 25-8-2020 om 11:12 |