| Afmetingen | 10 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 12 x 25 x 16 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 25 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 20 x 35 x 25 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 16 x 13 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 23 x 23 cm (h x b) |
| Gewicht | 833 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 26 x 15 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 13 x 29 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3700 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 15 x 17 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 25 x 10 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 11.5 x 13.5 x 9.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 30 x 30 x 30 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3500 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 11 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 528 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 35 x 25 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2900 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 10 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1500 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 26 x 26 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.4 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 4 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 25 x 23 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 4 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 24.5 x 13 cm (h x b) |
| Gewicht | 2174 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 6 x 12 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 23 x 13 x 7.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 8 x 28.5 x 28.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3960 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 5 x 27 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2000 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 5.5 x 5.3 x 14.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 360 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 8 x 11.5 x 11.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 880 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 9 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1028 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 19.5 x 11 x 11 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 16.5 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 27.5 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1212 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 30 x 29 x 29 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3003 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 23 x 23 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 500 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 22 x 16 cm (h x b) |
| Gewicht | 889 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 20 x 12 cm (h x b) |
| Gewicht | 1693 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 6 x 5.5 x 13 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 2 x 10.5 x 9.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 9 x 9 x 8 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 50 x 10 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 18 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 3 x 22 x 22 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 365 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 9.5 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 116 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 10.5 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
| Gewicht | 2245 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 15 x 24 cm (h x b) |
| Gewicht | 1997 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 18 x 32 x 32 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 965 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 16.5 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2240 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 35.5 x 19.5 x 19.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6500 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 2 x 48 cm (h x b) |
| Gewicht | 145 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 12 x 17 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 353 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 18 x 11 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |