| Afmetingen | 8 x 18 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 25 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 7.5 x 4.5 x 3.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 33 x 33 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 18.5 x 19 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 11 x 16.4 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 13 x 11 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 13.6 x 13 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 23 x 20 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 17 x 19 x 20 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 13 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 30 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1733 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 25 x 25 x 2.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 478 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 3 x 35 x 2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 28 x 13.5 x 9.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 825 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 25 x 16.5 x 16.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1925 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 23 x 30 x 30 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 35 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 10 x 45 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3200 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 29 x 36 cm (h x b) |
| Gewicht | 2 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 180 x 220 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 12000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 20 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 28 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 23 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 40 x 21 x 21 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2650 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 23 x 12 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 40 x 35 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 35 x 15 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 30 x 10 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 55 x 71 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 9 x 10 x 14 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 20 x 20 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 10 x 9 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 19 x 17 x 17 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 11.5 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 18 x 72 x 11 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2000 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 60 x 35 x 25 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 38 x 28 x 38 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 40 x 28 x 1 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 19 x 8.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 33 x 20 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1730 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 30 x 25 cm (h x b) |
| Gewicht | 4000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 55 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 21 x 13 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 430 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 1 x 1 x 1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 32 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 25 x 7 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 50 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |