FA. (1)

Klaas Boonstra - compositie

Klaas Boonstra - compositie kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  leschot

3 verkochte items
  • Klaas Boonstra (1905-1999)
Jaartal1980
TechniekAcryl
DragerBoard
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
een mooi werk van Klaas Boonstra in zeer goede staat. gesigneerd op de achterkant

Klaas Boonstra (1905-1999)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  leschot

3 verkochte items
81 cm
61 cm
Starttijd:29-12-2020 om 21:53
Eindtijd:12-01-2021 om 22:50
Openingsbod€ 400
Objectlocatiealmere, Nederland
VerzendingAlleen per koerier