Klaas Gubbels - Absint

Klaas Gubbels - Absint kopen? Bied vanaf 210!
Klaas Gubbels - Absint kopen? Bied vanaf 210!Klaas Gubbels - Absint kopen? Bied vanaf 210!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
StijlMinimalistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/5 e.a.

Fraai ingekleurde lijnets van Klaas Gubbels in perfecte staat.  Mooi formaatje waar iedere liefhebber wel een plekje voor kan vinden.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Klaas Gubbels (1934)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (55)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2175 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1016)
20 cm
27 cm
Starttijd:03-06-2022 om 18:12
Eindtijd:17-06-2022 om 22:30
Openingsbod € 210
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland