Klaas Gubbels - Heleen en klaas gubbels 2025

Klaas Gubbels - Heleen en klaas gubbels 2025 kopen? Bied vanaf 300!
Klaas Gubbels - Heleen en klaas gubbels 2025 kopen? Bied vanaf 300!Klaas Gubbels - Heleen en klaas gubbels 2025 kopen? Bied vanaf 300!Klaas Gubbels - Heleen en klaas gubbels 2025 kopen? Bied vanaf 300!Klaas Gubbels - Heleen en klaas gubbels 2025 kopen? Bied vanaf 300!Klaas Gubbels - Heleen en klaas gubbels 2025 kopen? Bied vanaf 300!Klaas Gubbels - Heleen en klaas gubbels 2025 kopen? Bied vanaf 300!Klaas Gubbels - Heleen en klaas gubbels 2025 kopen? Bied vanaf 300!Klaas Gubbels - Heleen en klaas gubbels 2025 kopen? Bied vanaf 300!Klaas Gubbels - Heleen en klaas gubbels 2025 kopen? Bied vanaf 300!Klaas Gubbels - Heleen en klaas gubbels 2025 kopen? Bied vanaf 300!Klaas Gubbels - Heleen en klaas gubbels 2025 kopen? Bied vanaf 300!Klaas Gubbels - Heleen en klaas gubbels 2025 kopen? Bied vanaf 300!Klaas Gubbels - Heleen en klaas gubbels 2025 kopen? Bied vanaf 300!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 2025
Techniek IJzer
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Afmetingen 10 x 9 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een prachtig werkje van klaas gubbels zelf gekregen.
Ieder jaar geeft klaas zijn contacten/kennisen dit kado.
Bij mij past dit stukje niet meer.
Er zit vlieg roest op het stukje dit is ook waar klaas voor gekozen heeft. Het "leeft" zou hij zeggen
Binnen Nederland € 8,80
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25