Klaas Gubbels - Tekening in inkt op schutblad van uniek boek. - Verkocht

Klaas Gubbels - Tekening in inkt op schutblad van uniek boek. kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Klaas Gubbels - Tekening in inkt op schutblad van uniek boek. kopen? Bied vanaf 150!Klaas Gubbels - Tekening in inkt op schutblad van uniek boek. kopen? Bied vanaf 150!Klaas Gubbels - Tekening in inkt op schutblad van uniek boek. kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2014
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Betreft een originele  tekening van Gubbels op het schutblad van deze mooie catalogus, met een overzicht van het werk in een hardcover met ruim 200 pagina's full colour.
Het boek is nieuw, uit eerste hand en absoluut kadowaardig.

Direct van de kunstenaar, op het eerste schutblad van deze mooie catalogus uit 2014. De tekening is gesigneerd. Het boek is onbelezen.

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:06-05-2019 om 14:40
Eindtijd:12-05-2019 om 13:40
kman
12 mei / 10:13
€ 150