Klaas Gubbels - Zonder titel ( De voortgang) - Verkocht

Klaas Gubbels - Zonder titel ( De voortgang) kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels - Zonder titel ( De voortgang) kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - Zonder titel ( De voortgang) kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - Zonder titel ( De voortgang) kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - Zonder titel ( De voortgang) kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - Zonder titel ( De voortgang) kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - Zonder titel ( De voortgang) kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - Zonder titel ( De voortgang) kopen? Bied vanaf 350!
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal2008
TechniekAcryl
DragerKarton
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Twee dezelfde boeken  (KLAAS GUBBELS   DE VOORTGANG) , waarvan er een op de kaft is beschilderd met de welbekende koffiepot.  Linksonder gesigneerd met initialen  KG.           Het andere boek heeft  aan de binnenzijde een tekening met opdracht.  Gesigneerd.   Afmeting  boek 29 x 25 cm.
Komt uit een goede verzameling.

Boeken zijn in nieuwstaat.

Dit item is verkocht voor 402,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-08-2022 om 18:18
Eindtijd:14-08-2022 om 20:39
wvandermeer1402
12 aug. / 22:46
€ 350