Krijn van Dijke - "Safe" - Pentekening - Verkocht

Krijn van Dijke - "Safe" - Pentekening kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Krijn van Dijke - "Safe" - Pentekening kopen? Bied vanaf 45!Krijn van Dijke - "Safe" - Pentekening kopen? Bied vanaf 45!Krijn van Dijke - "Safe" - Pentekening kopen? Bied vanaf 45!Krijn van Dijke - "Safe" - Pentekening kopen? Bied vanaf 45!Krijn van Dijke - "Safe" - Pentekening kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3187 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Krijn van Dijke (1910-1980)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
StijlExpressionistisch
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Krachtige pentekening door Krijn van DijkeVoorstelling van een doelman in volle actieLosbladig, beeldmaat 29x52, bladmaat 35x55Gesigneerd in pen r.o. ' Krijn van Dijke' , getiteld in pen l.o. ' "Safe". Authenticiteit volledig gegarandeerd

Lichte verkleuring aan bovenrand, minimale kreuk aan linkerzijde. tekening is gekaderd, bij passe-partout valt dit alles weg.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:07-01-2019 om 17:27
Eindtijd:18-01-2019 om 19:54
addiv
11 jan. / 23:34
€ 45