Kumi Sugai - Kumi Sugai, grote litho: Fleches Bleu, handgsigneerd,1990 - Verkocht

Kumi Sugai, grote litho: Fleches Bleu, handgsigneerd,1990 kopen? Bied vanaf 140!
Grafiek (handgesigneerd)

Kumi Sugai, grote litho: Fleches Bleu, handgsigneerd,1990 kopen? Bied vanaf 140!Kumi Sugai, grote litho: Fleches Bleu, handgsigneerd,1990 kopen? Bied vanaf 140!
  • Kumi Sugai (1919-1996)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Kumi Sugai

Techniek: Litho

Jaar: 1990

Titel: Fleches Bleu

Afmetingen: 76 x 56 cm

Ingelijst: nee

Gesigneerd: Handgesigneerd

Nummer: HC 3/20

Conditie:
In perfecte staat.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden met  TNT. De verzend- en verpakkingskosten voor Nederland zijn 15 euro voor een aangetekende en verzekerde zending. Voor België zijn de kosten 20 euro. Afhalen kan in Naaldwijk op afspraak

Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Kumi Sugai (1919-1996)

Frans FransJapans Japans

Geplaatst door  KiewitKunst
6245 verkochte items
Alle items van deze verkoper (557)

Starttijd25-2-2013 om 22:27
Eindtijd4-3-2013 om 22:27
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken