Kumi Sugai - Zeefdruk, Abstracte compositie - Ingelijst

Kumi Sugai - Zeefdruk, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 333,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Kumi Sugai - Zeefdruk, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Kumi Sugai - Zeefdruk, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Kumi Sugai - Zeefdruk, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37129 verkochte items
Alle items van deze verkoper (203)
  • Kumi Sugai (1919-1996)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen77 cm x 65 cm (h x b)
Lijst90 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage123/90

De zwarte papieren stroken (vastgelijmd aan de uiterste rand van het blad) zijn iets verschoven.

Kumi Sugai (1919-1996)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37129 verkochte items
77 cm
90 cm
65 cm
77 cm

Dit item is verkocht voor 333,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:10-02-2020 om 11:20
Eindtijd:24-02-2020 om 22:40

Biedingen (11):

JvB-AMD
24 feb. / 22:33
€ 290
Sseifert
24 feb. / 20:59
€ 270
svvessem
24 feb. / 20:59
€ 250
Sseifert
24 feb. / 20:59
€ 250
svvessem
24 feb. / 20:58
€ 220
Sseifert
24 feb. / 20:58
€ 200
svvessem
24 feb. / 20:58
€ 190
Sseifert
24 feb. / 20:58
€ 180
svvessem
24 feb. / 20:57
€ 170
Sseifert
24 feb. / 20:57
€ 160
svvessem
18 feb. / 20:48
€ 150