Kurt Lob - Zonder titel

Kurt Lob - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Kurt Lob - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Kurt Lob - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Kurt Lob - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Kurt Lob - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Kurt Lob - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
  • Kurt Lob (1926-2015)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2010
TechniekPotlood
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen19 cm x 25 cm (h x b)
Passe-partout30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
*Fraaie tekening in potlood en houtskool/krijt van Kurt Lob. Het betreft hier  geen werk in oplage maar een tekening die  gemaakt werd voor een van de boeken die hij illustreerde van bekende veelal russische schrijvers. In dit geval is het me niet bekend waarvoor deze tekening  gebruikt is.
*Löb was een uitstekend schilder, aquarellist en tekenaar met een duidelijk herkenbare stijl ofwel handschrift.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.

Kurt Lob (1926-2015)

NederlandsNederlandsDuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

718 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
40 cm
30 cm
25 cm
19 cm
Starttijd:08-05-2022 om 16:55
Eindtijd:21-05-2022 om 21:11
Openingsbod € 75
ObjectlocatieUtrecht, Nederland