Prachtige kleuren ets/aquatint van de bekende Laetitia de Haas (1948) Titel: "Viooltjes" - violen in een bloembak Jaar: niet gedateerd, maar waarschijnlijk 1993 Oplage: 343 van 500 Met potlood gesigneerd Afmetingen van de etsplaat: 6 x 8 cm Keurig ingelijst met wit passe-partout in een (ruw) houten raam/lijst, wit geschilderd Het werkje verkeert in zeer goede staat. De brede witte houten lijst heeft een ruwe, ongepolijste uitstraling, als contrast met het lieflijke werkje. Foto's maken deel uit van de beschrijving.
Zeer Goed
Het werkje verkeert in zeer goede staat; de brede witte houten lijst heeft een ruwe, ongepolijste uitstraling, als contrast met het lieflijke werkje
Tot 2 kg.
€ 11,50
Naar België
€ 15,50
€ 15,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,25