Laetitia de Haas - Zicht op Marken. "De grote werf". Prachtig gedetailleerd.
Omschrijving
Laetitia de Haas (1948)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Zeefdruk
Drager
Geschept Papier
Stijl
Romantisch
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
Eupreuve
Laetitia de Haas is bekend bij kunstkenner en kunstliefhebber, zij werd in 1948 geboren.
Zij woont en werkt in Amsterdam en is afgestudeerd aan de Rietveld Academie te Amsterdam. Haar uitgesproken stijl is uit duizenden te herkennen in haar schilderijen en etsen. Laetitia de Haas heeft haar werken wereldwijd op tentoonstellingen geëxposeerd.
Over deze door de grafiekprijs prix Francois onderscheiden kunstenares is meerdere malen gepubliceerd, onder andere bij haar 25-jarig jubileum.
Zeefdruk, uiterst gedetailleerd.
Met potlood gesigneerd Laetitia de Haas, "De grote wer". Epreuve.
Herkomst: Collectie Streefoord.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Huizen, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 60,30