Laetitia de Haas - Zicht op Marken. "De grote werf". Prachtig gedetailleerd.

Laetitia de Haas - Zicht op Marken. "De grote werf". Prachtig gedetailleerd. kopen? Bied vanaf 75!
Laetitia de Haas - Zicht op Marken. "De grote werf". Prachtig gedetailleerd. kopen? Bied vanaf 75!Laetitia de Haas - Zicht op Marken. "De grote werf". Prachtig gedetailleerd. kopen? Bied vanaf 75!Laetitia de Haas - Zicht op Marken. "De grote werf". Prachtig gedetailleerd. kopen? Bied vanaf 75!Laetitia de Haas - Zicht op Marken. "De grote werf". Prachtig gedetailleerd. kopen? Bied vanaf 75!Laetitia de Haas - Zicht op Marken. "De grote werf". Prachtig gedetailleerd. kopen? Bied vanaf 75!
  • Laetitia de Haas (1948)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Romantisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Eupreuve
Laetitia de Haas is bekend bij kunstkenner en kunstliefhebber, zij werd in 1948 geboren.

Zij woont en werkt in Amsterdam en is afgestudeerd aan de Rietveld Academie te Amsterdam.
Haar uitgesproken stijl is uit duizenden te herkennen in haar schilderijen en etsen.
Laetitia de Haas heeft haar werken wereldwijd op tentoonstellingen geëxposeerd.

Over deze door de grafiekprijs prix Francois onderscheiden kunstenares is meerdere malen gepubliceerd, onder andere bij haar 25-jarig jubileum.

Zeefdruk, uiterst gedetailleerd.

Met potlood gesigneerd Laetitia de Haas, "De grote wer". Epreuve.

Herkomst: Collectie Streefoord.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 60,30

Laetitia de Haas (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  wammes
124 verkochte items
Alle items (35)
35 cm
25 cm